Boks ekspozycyjny nr 131
Boks ekspozycyjny nr 136
border
gdzie jestesmy
Rozmiar tekstu:AAA
 

Studio projektowe

Pragną Państwo zobaczyć, jak będzie wyglądała łazienka, kuchnia czy inne pomieszczenie po remoncie? Nie mają Państwo pomysłu na stworzenie nowego, efektownego i co niezmiernie ważne, wygodnego w codziennym użytkowaniu wnętrza. Zapraszamy do skorzystania z naszego studia projektowego w którym na Państwa życzenie przygotujemy realistycznie wyglądające wizualizacje komputerowe. Przy opracowywaniu projektów korzystamy z profesjonalnego oprogramowania CAD-DECOR PARADYŻ.


Przy kompleksowych zakupach Nasi Klienci mogą liczyć na:

 • bezpłatny pomiar projektowanych powierzchni

 • bezpłane wykonanie projektu (wizualizacji) wnętrza na podstawie dostarczonych wymiarów
 • pomoc wykwalifikowanych, doświadczonych doradców w zakresie doboru produktów i ich prawidłowego rozmieszczenia  
 • transport zakupionego towaru 

Skorzystanie z usług Studia Projektowego CMB pozwoli zaoszczędzić Państwu wiele czasu związanego z wyborem odpowiednich materiałów, uniknąć błędów w rozmieszczeniu produktów, zmienić decyzję wyboru kolekcji płytek i wspólnie stworzyć oryginalnie wyglądające i funkcjonalne pomieszczenie. Wykonany projekt (aranżacja łazienki) pozwala na wskazanie ilości potrzebnego materiału dokładniej, niż można to obliczyć tylko na podstawie wymiarów ścian i podłóg a także sprawdzić, czy odległości między elementami wyposażenia wnętrza zapewnią komfortowe z niego korzystanie.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z "Warunkami wykonywania wizualizacji pomieszczeń przez Studio Projektowe CMB":

 1. Usługi „STUDIA PROJEKTOWEGO CMB" przeznaczone są dla Klientów Centrali Materiałów Budowlanych składających zamówienia i dokonujących zakupu asortymentu z zakresu płytek ceramicznych i artykułów wyposażenia łazienek będących w aktualnej ofercie handlowej CMB.

 2. W ramach usługi projektowej, CMB zapewnia bezpłatną, komputerową wizualizację wybranego przez Klienta wnętrza wykonaną przez wyspecjalizowanego pracownika.

 3. Usługa projektowa zawiera jeden koncepcyjny (obejmujący jedną wybraną kolekcję płytek ceramicznych) projekt, składający się z wizualizacji i widoków ścian wybranego przez Klienta wnętrza.

 4. Projekt nie zawiera opracowania technicznego (w tym rysunków i schematów technicznych) wymiarów, projektów mebli, sufitów podwieszanych, oświetlenia, a także rozmieszczenia wszelkich instalacji, w tym instalacji kanalizacyjnej i elektrycznej.

 5. Warunkiem wykonania projektu przez STUDIO PROJEKTOWE CMB jest wpłacenie zadatku w wysokości 500,00 PLN (do wizualizacji każdego pomieszczenia należy wpłacić osobny zadatek i zarezerwować oddzielny termin).

 6. Zwrot zadatku następuje w chwili dokonania zakupu w CMB wskazanego w projekcie asortymentu na kwotę nie niższą niż 3.000,00 PLN. Transakcje rozlicza pracownik wykonujący usługę projektową. W przypadku nie zrealizowania zakupów w CMB zostaje wystawiona faktura na usługę projektową w kwocie wpłaconego zadatku.

 7. Przed przystąpieniem do wizualizacji pomieszczenia Klient zobowiązany jest przedstawić dokładne jego wymiary oraz określić rozmieszczenie stałych elementów pomieszczenia (wykonane podłączenia instalacyjne i elementy takie jak: wnęki, otwory, okna, drzwi, skosy itp.). STUDIO PROJEKTOWE CMB nie odpowiada za błędy powstałe w wyniku wadliwości podanych informacji.

 8. Na podstawie wizualizacji istnieje możliwość przybliżonego wyliczenia ilości płytek oraz przygotowania zestawienia elementów potrzebnych do wykonania łazienki. Podane w projekcie ilości płytek ceramicznych i dekoracyjnych stanowią wartość netto i odpowiadają wyłącznie wyliczeniu wynikającemu z ich rozmieszczenia w projektowanym wnętrzu. Docelowe, niezbędne ilości płytek Klient powinien każdorazowo skonsultować z wykonawcą.

 9. Wydanie projektu odbywa się w wersji drukowanej lub elektronicznej w terminie do 2 tygodni od wpłacenia zadatku i ustalenia wszelkich niezbędnych szczegółów z pracownikiem STUDIA PROJEKTOWEGO CMB.

STUDIO PROJEKTOWE CMB
tel. 34 361 45 64
projekty@cmb.com.pl

Zadzwoń lub napisz !

Przyjedziemy, zmierzymy, zaprojektujemy, dostarczymy.

Render2Render3Render4Render5Render7Render8Render1łazienkałazienka z kamienia z białą podłogą łazienka

Zaprojektujemy łazienkę dla Ciebie indywidualnie

*Imię i nazwisko
 
*E-mail
 
*Telefon
 
 
 Typ wnętrza
 
 Kolorystyka
 
 Styl
 
 Cena
 
 
* pola obowiązkowe
 
 
metody płatności
42-200 Częstochowa, ul. Jadwigi 112 0048 34 361 45 64
kontakt@cmb.pl GODZINY PRACY: PN-PT 9.00-18.00, SB 9.00-13.00
 
„CENTRALA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I WSPÓLNICY-SPÓŁKA KOMANDYTOWA
realizuje projekt
Pt. „Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Partnerami”
z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013
Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”

Więcej>>